PÄEVAPILET hinnaga 25€

Kui unistused saavadki tegelikkuseks.

10:00 - 11:00

Kersti Niglas & Karen Härms

Kersti Niglas & Karen Härms


Räägime, kuidas fotograafiast on saanud meie unistuste töö. Kui julged unistada ja oled valmis ka selle nimel vaeva nägema, siis juhtuvad elus imelised asjad.  Meile meeldib reisida, meile meeldib pildistada ja meile meeldivad seiklused. Seda kõike pakub meile meie tänane töö. Räägime teile, mida meilt oodatakse ja kuidas töötame suurtel festivalidel. See töö on küll pingeline ja väsitav, kuid on pakkunud samaaegselt meeletus koguses positiivseid emotsioone, kohtumisi täiesti uskumatute inimestega ning andnud kuldaväärt kogemuse fotograafias. Meil on oma klientidega väga vedanud ning nemad omakorda hindavad meid kõrgelt. 

Pikemalt peatume  suurel seiklusel Kilimanjarol. Meie esimene käik Aafrikasse päädis Aafrika katuse vallutamisega. Selle meie jaoks ootamatu elumuutva katsumuse tõi meile just meie unistuste töö – fotograafia

Biograafia

Karen ja Kersti on seiklevad portree-ja üritustefotograafid,  kes teevad tööd nii kodu- kui välismaal.

Tööalased reisid on neid viinud erinevatesse kaunitesse paikadesse maailmas- Mehhiko, Horvaatia, Costa Rica, Hawaii, Mykonose saar, Ibiza paradiis ja Tansaania ning pakkunud erinevaid väljakutseid alates pildistamistest mägedes väga rasketes oludes kuni üliglamuursete pidudeni koobastes ja randades.

Tallinnas Fahle majas on neil juba 8 aastat fotostuudio Studio Flashback, kus nad teevad kõige enam portreefotosid ning ka üritusi (väiksemaid sünnipäevapidusid, tüdrukuteõhtuid jne). Portreed ja inimesed on nende kirg, igast naisest kõige ilusam ja kaunim külg välja tuua lemmik väljakutse. Üks väike mure on samuti neil hingel- Eestis on nii ilusad inimesed, aga neil on uskumatult madal enesehinnang. Kersti ja Karen üritavad igasse klienti süstida korraliku annuse enesehinnangut, rahulolevad, endast vaimustunud ja õnnelikud kliendid on nende hinge balsam!